Hij wordt in ieder geval steeds vrolijker, speelser en trouwens ook ondeugender maar dat is enkel een goed teken.
zaterdag 31 januari 2015
Tom
Hij wordt in ieder geval steeds vrolijker, speelser en trouwens ook ondeugender maar dat is enkel een goed teken.
vrijdag 30 januari 2015
noodopvangertje
grote witte beer
Jumbo, Flappy en Tom hun eerste sneeuw
witte wereld
donderdag 29 januari 2015
vrolijk klein baasje
Hallo Jumbo
slipcursus nodig
woensdag 28 januari 2015
puberpups in de grote wereld
Flappy
is van het type lang leve de lol. Nergens bang voor en de wereld als
een grote speeltuin zien. 
Jumbo is een middelmaatje van 45cm ongeveer. Hij is wat voorzichtiger maar komt nu heerlijk knuffelen. Ook ruim 5 maanden. Hij heeft nog net 1 hoektandje te wisselen. 
Tom is een megaknuffel maar ook een onzekere hond. Hij is groot maar snel onder de indruk wat lastig is want soms moet ik toch even een boze stem opzetten om de ondernemende pupjes Flappy en Jumbo te sturen en Tom is dan meteen gedrukt terwijl hij super braaf is. Hij is lomp en kan daardoor een andere pup ondersteboven lopen en staat veel nog tegen mij op al wordt het al vaker op 4 poten. Speeltjes snapt hij nog niet en hij heeft ook nog weinig eetlust. Dat komt wel. De reis heeft op hem gewoon meer impact gehad dan op de andere 2. Tom volgt me overal en als hij ligt houdt hij me nauwlettend in de gaten.
dinsdag 27 januari 2015
Tom is 7 maanden en nu al 58cm schoft. Geen kleintje dus maar wel het meest onder de indruk.
Flappy is de kleinste met 28cm en is een lolbroek van ruim 5 maanden die nergens bang van lijkt te zijn en zich overal mee bemoeien wil. Bruist en bubbelt maar is nu eindelijk na drie uur spelen in slaap gevallen :)
Jumbo is de brave lieve speelse pup in het midden. Lijkt op een dalmaat maar zal wat kleiner blijven. Een super leuke lieve mixpup die ook ruim 5 maanden is.
Voor Tom en Jumbo is al serieuze belangstelling en voor Flapy loopt een leuke reactie. Hopelijk mogen ze alledrie eerdaags hun nieuwe leven bij een adoptiegezin gaan starten. Morgen zal ik in ieder geval mijn best doen wat leuke foto's te maken bij daglicht.
maandag 26 januari 2015
zondag 25 januari 2015
bedankt voor het duimen
Het was spannend maar Billy en Sunny mochten mee. Ik ben zo blij voor ze. Hopelijk laten ze de andere dieren met rust en hebben ze nu eindelijk na zo lang wachten hun gouden mandje gevonden.
zaterdag 24 januari 2015
sneeuwpret
we hebben sneeuw!
Billy vindt het prima want hij geniet in de sneeuw en vindt het heerlijk om Bo-Ghy nog even lekker in te zepen.
vrijdag 23 januari 2015
ijs en weder dienende
nieuwe eekhoornkong
Abonneren op:
Posts (Atom)