zaterdag 14 juni 2025

De Marietjes geselecteerd voor de open dag

Vandaag is het precies een half jaar geleden dat deze twee zieltjes vanuit Spanje in Nederland aankwamen. Na bijna 1,5 jaar asiel Spanje nu dus al een half jaar in de opvang. En nul, ja 0, ja nada noppes niets, aan interesse mail voor deze schatjes!

Waarom toch?

  • Is 2 teveel?

  • Zijn ze niet schattig genoeg?

  • Komt het omdat ze niet graag alleen blijven?

  • Komt het omdat vooral Marion niet enthousiast wordt van uitlaten aan de straat maar deze meiden opbloeien als ze wandelen in een natuurlijke omgeving waar ze los kunnen.

De knoop net doorgehakt en ze toegevoegd aan het lijstje met honden voor de Open Dag. Wat zal het spannend zijn en druk aangezien ze zoveel kleiner dan de andere honden zijn, maar de open dag kan misschien maken dat ze bij mensen blijven hangen of misschien zelfs wel in het hart van een potentiele adoptant kruipen. We willen ze deze kans niet ontnemen en daarom hebben we de Marietjes ook geselecteerd voor de open dag.  

2 opmerkingen:

  1. Mijn favorieten. Hoop dat ze nu eindelijk gezien worden.
    Maar inderdaad, iemand moet er wel twee willen adopteren. Maar ze horen gewoon bij elkaar.

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Ik hoop zo dat ze geadopteerd worden

    BeantwoordenVerwijderen