Bimba heeft het geluk haar verjaardag bij haar baasje te vieren. Susan en Queen zitten helaas nog in het asiel, maar zijn daar wel veilig. Ondanks onze belofte ze voor de zomer allemaal weg te halen zaten Susan en Queen dus wel de warme hete zomer daar. Het is nog niet gelukt om ze te laten reizen. Ondanks alle internationale protesten en petities vooraf zijn de regels in Brussel per 1 juli gewijzigd en op een diervriendelijke manier nog honden en katten te laten reizen door de EU is bijna onmogelijk geworden, laat staan betaalbaar. Veel pettransporteurs zijn noodgedwongen gestopt. Onze Belgische transporteur was al eerder gestopt omdat het herstel na een hernia operatie in april niet zo voorspoedig verloopt en hij nog altijd in de lappenmand zit en geen lange afstanden kan rijden. Maar ook hij zit dat hij met zijn notabene nog vrij nieuwe bus niet meer aan die nieuwe regels kan voldoen. Na zijn herstel zal hij kijken wat er nog mogelijk is. Van het asiel gingen vroeger ook af en toe honden naar Duitsland maar daar is uiteraard hetzelfde probleem. We blijven kijken naar mogelijkheden, maar vandaag lag de aandacht bij de jarige Blue.
Hij heeft een uur lang mee gewandeld door het Drents Friese Wold. Spannend maar hij genoot beslist ook van het snuffelen en natuurlijk ook van snoepjes onderweg.
Dan thuis nog meer snackies o.a. in een snuffelkleed. Verder heerlijke worst waar zijn vriendjes ook van kregen. Natuurlijk ook oormassages en verjaardagskusjes op zijn lieve snoet.![]()
Gefeliciteerd lieve Blue!
Geen opmerkingen:
Een reactie posten